akwaria

 • Zestawy akwariowe SHRIMP SET SMART są przeznaczone do hodowli krewetek i małych ryb (w tym bojowników), a także do uprawy koniecznych dla ich dobrego samopoczucia roślin wodnych. Ich linia obejmuje trzy modele o wymiarach 20x20x25 cm, 25x25x30 cm i 29x29x35 cm oraz pojemności odpowiednio 10, 20 i 30 l. W skład każdego zestawu wchodzi akwarium z szybą nakrywową, ochronna podkładka gąbkowa, lampka ledowa LEDDY SMART PLANT, filtr wewnętrzny PAT MINI, grzałka automatyczna oraz pokarm dla krewetek ACTI CRUSTABS.

  Zestawy akwariowe SHRIMP SET SMART są przeznaczone do hodowli krewetek i małych ryb (w tym bojowników), a także do uprawy koniecznych dla ich dobrego samopoczucia roślin wodnych. Ich linia obejmuje trzy modele o wymiarach 20x20x25 cm, 25x25x30 cm i 29x29x35 cm oraz pojemności odpowiednio 10, 20 i 30 l. W skład każdego zestawu wchodzi akwarium z szybą nakrywową, ochronna podkładka gąbkowa, lampka ledowa LEDDY SMART PLANT, filtr wewnętrzny PAT MINI, grzałka automatyczna oraz pokarm dla krewetek ACTI CRUSTABS.

 • W skład zestawu LEDDY SET wchodzą: akwarium z prostą szybą przednią, nowoczesna pokrywa z tworzyw sztucznych wykonana w technologii wtryskowej z zainstalowanym energooszczędnym modułem oświetleniowym LEDDY TUBE, automatyczna, bezobsługowa grzałka oraz wydajny filtr wewnętrzny. Na szczególną uwagę zasługuje pokrywa posiadająca opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Została wyposażona w wyjątkowo dużą klapkę pozwalającą na swobodne karmienie ryb. Zainstalowany w niej moduł LEDDY TUBE SUNNY emituje mocne światło o widmie zbliżonym do światła słonecznego wiernie odwzorowujące naturalne barwy roślin i ryb. Jego żywotność wynosi ok. 50 tys. godzin, nie wymaga więc wymiany częściej niż raz na 8-10 lat.

  W skład zestawu LEDDY SET wchodzą: akwarium z prostą szybą przednią, nowoczesna pokrywa z tworzyw sztucznych wykonana w technologii wtryskowej z zainstalowanym energooszczędnym modułem oświetleniowym LEDDY TUBE, automatyczna, bezobsługowa grzałka oraz wydajny filtr wewnętrzny. Na szczególną uwagę zasługuje pokrywa posiadająca opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Została wyposażona w wyjątkowo dużą klapkę pozwalającą na swobodne karmienie ryb. Zainstalowany w niej moduł LEDDY TUBE SUNNY emituje mocne światło o widmie zbliżonym do światła słonecznego wiernie odwzorowujące naturalne barwy roślin i ryb. Jego żywotność wynosi ok. 50 tys. godzin, nie wymaga więc wymiany częściej niż raz na 8-10 lat.

 • Akwarium Zbiorniki zestawów CLASSIC zostały wykonane z odpowiedniej grubości, wytrzymałego szkła, które jest spojone specjalnym czarnym silikonem akwarystycznym. Gwarantuje to nie tylko ich trwałość i szczelność, ale również zapobiega uwidacznianiu się zabrudzeń i osadów. Spód akwarium dodatkowo wyposażono w specjalną ramkę, która dodatkowo zabezpiecza zbiornik.

  Akwarium Zbiorniki zestawów CLASSIC zostały wykonane z odpowiedniej grubości, wytrzymałego szkła, które jest spojone specjalnym czarnym silikonem akwarystycznym. Gwarantuje to nie tylko ich trwałość i szczelność, ale również zapobiega uwidacznianiu się zabrudzeń i osadów. Spód akwarium dodatkowo wyposażono w specjalną ramkę, która dodatkowo zabezpiecza zbiornik.

 • Linia ekskluzywnych zestawów akwariowych GLOSSY przeznaczona do zakładania eleganckich akwariów słodkowodnych. Zestawy GLOSSY to zupełnie nowa, niespotykana dotąd na rynku propozycja. Składają się ze specjalnie podwyższonego zbiornika, w którego wnętrzu, w górnej części wklejono pokrywę z oświetleniem. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu uzyskano wyjątkowy efekt jednolitej, szklanej bryły, zwieńczonej elegancką, czarną opaską. Zestawy GLOSSY doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami i stanowią niebanalny element ich wystroju. Pokrywy zestawów GLOSSY zawierają nowoczesne oświetlenie LED, które zapewnia prawidłowy rozwój roślin. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne otwory montażowe. Pozwalają one na swobodne zainstalowanie dowolnego filtra kanistrowego i innych urządzeń akwarystycznych.

  Linia ekskluzywnych zestawów akwariowych GLOSSY przeznaczona do zakładania eleganckich akwariów słodkowodnych. Zestawy GLOSSY to zupełnie nowa, niespotykana dotąd na rynku propozycja. Składają się ze specjalnie podwyższonego zbiornika, w którego wnętrzu, w górnej części wklejono pokrywę z oświetleniem. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu uzyskano wyjątkowy efekt jednolitej, szklanej bryły, zwieńczonej elegancką, czarną opaską. Zestawy GLOSSY doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami i stanowią niebanalny element ich wystroju. Pokrywy zestawów GLOSSY zawierają nowoczesne oświetlenie LED, które zapewnia prawidłowy rozwój roślin. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne otwory montażowe. Pozwalają one na swobodne zainstalowanie dowolnego filtra kanistrowego i innych urządzeń akwarystycznych.

 • Nowe zestawy AQUAEL PEARL HIGH są zupełnie inne. Model o długości 40 cm ma nie 25, a aż 40 cm wysokości, zaś model o długości 60 cm – aż 50 cm (zamiast standardowych 30 cm). Modyfikacja ta sprawiła, że PEARL HIGH prezentują się wyjątkowo efektownie stanowiąc unikalną ozdobę każdego pomieszczenia. Podwyższenie zbiornika przełożyło się również na zwiększenie jego pojemności. Zestaw PEARL HIGH 60 prosty ma aż 90 l. Dzięki temu można pielęgnować w nim znacznie więcej ryb niż w klasycznym zestawie o długości 60 cm.

  Nowe zestawy AQUAEL PEARL HIGH są zupełnie inne. Model o długości 40 cm ma nie 25, a aż 40 cm wysokości, zaś model o długości 60 cm – aż 50 cm (zamiast standardowych 30 cm). Modyfikacja ta sprawiła, że PEARL HIGH prezentują się wyjątkowo efektownie stanowiąc unikalną ozdobę każdego pomieszczenia. Podwyższenie zbiornika przełożyło się również na zwiększenie jego pojemności. Zestaw PEARL HIGH 60 prosty ma aż 90 l. Dzięki temu można pielęgnować w nim znacznie więcej ryb niż w klasycznym zestawie o długości 60 cm.

 • Zestaw składa się ze zbiornika o długości 60 cm z przednią szybą prostą o pojemności 54 litry oraz trwałej o odpornej na zużycie pokrywy z tworzyw sztucznych wykonanej w technologii wtryskowej. Pokrywa posiada ergonomiczną, dużą klapkę do wygodnego karmienia ryb oraz poręczny system SMART OPEN umożliwiający szybkie i bezproblemowe podnoszenie pokrywy np. w celu przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych w zbiorniku. Największym atutem nowego zestawu jest zainstalowane w pokrywie oświetlenie. Stanowi je nowoczesna listwa LEDDY wyposażona w dwie diody LED po 3 W każda o podwyższonej emisji świetlnej. Co więcej, zużywają one bardzo mało energii oraz posiadają wyjątkowo długą żywotność (do 50 tys. godzin). Barwa światła została dobrana w taki sposób, aby doskonale odwzorowywała i podkreślała naturalne kolory roślin i ryb (temperatura barwowa ca 6500K). Dzięki nowemu oświetleniu zestaw jest wspaniale oświetlony zużywając przy tym minimalną ilość energii i obniżając tym samym nasze rachunki ze energię elektryczną. W skład zestawu wchodzi również filtr wewnętrzny FAN 1 o wydajności 340 l/h gwarantujący efektywną filtrację wody w zbiorniku oraz grzałka z termostatem COMFORTZONE 75 W zapewniającą stałą temperaturę wody.

  Zestaw składa się ze zbiornika o długości 60 cm z przednią szybą prostą o pojemności 54 litry oraz trwałej o odpornej na zużycie pokrywy z tworzyw sztucznych wykonanej w technologii wtryskowej. Pokrywa posiada ergonomiczną, dużą klapkę do wygodnego karmienia ryb oraz poręczny system SMART OPEN umożliwiający szybkie i bezproblemowe podnoszenie pokrywy np. w celu przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych w zbiorniku. Największym atutem nowego zestawu jest zainstalowane w pokrywie oświetlenie. Stanowi je nowoczesna listwa LEDDY wyposażona w dwie diody LED po 3 W każda o podwyższonej emisji świetlnej. Co więcej, zużywają one bardzo mało energii oraz posiadają wyjątkowo długą żywotność (do 50 tys. godzin). Barwa światła została dobrana w taki sposób, aby doskonale odwzorowywała i podkreślała naturalne kolory roślin i ryb (temperatura barwowa ca 6500K). Dzięki nowemu oświetleniu zestaw jest wspaniale oświetlony zużywając przy tym minimalną ilość energii i obniżając tym samym nasze rachunki ze energię elektryczną. W skład zestawu wchodzi również filtr wewnętrzny FAN 1 o wydajności 340 l/h gwarantujący efektywną filtrację wody w zbiorniku oraz grzałka z termostatem COMFORTZONE 75 W zapewniającą stałą temperaturę wody.

 • ZESTAW AKWARIOWY AQUA4START 60 AQUASZUT Klasyczny zestaw akwariowy idealny do rozpoczęcia fascynującego akwarystycznego hobby. Zestaw akwariowy składający się: z akwarium o wymiarach: 60x30x30 (pojemność 45 l), pokrywy z oświetleniem, filtra wewnętrzny i grzałki z termostatem.

  ZESTAW AKWARIOWY AQUA4START 60 AQUASZUT Klasyczny zestaw akwariowy idealny do rozpoczęcia fascynującego akwarystycznego hobby. Zestaw akwariowy składający się: z akwarium o wymiarach: 60x30x30 (pojemność 45 l), pokrywy z oświetleniem, filtra wewnętrzny i grzałki z termostatem.

 • Kompletne zestawy akwariowe Aqua 4 Kids firmy Aqua Szut dla początkujących i średniozaawansowanych akwarystów teraz w sieci sklepów Aquael Zoo dostępne są w promocyjnej cenie. W skład zestawu wchodzi akwarium z pokrywą, filtr, grzałka z termostatem, termometr, pokarm, roślina, siatka i kolorowanka. Kompletne, łatwe w montażu wyposażenie zachęca młodych akwarystów do rozwijania swej pasji. Dziecko opiekując się własnym zwierzątkiem uczy się odpowiedzialności i systematyczności. Zestaw stanowi również idealną dekorację niewielkich pomieszczeń i pokojów dziecięcych.

  Kompletne zestawy akwariowe Aqua 4 Kids firmy Aqua Szut dla początkujących i średniozaawansowanych akwarystów teraz w sieci sklepów Aquael Zoo dostępne są w promocyjnej cenie. W skład zestawu wchodzi akwarium z pokrywą, filtr, grzałka z termostatem, termometr, pokarm, roślina, siatka i kolorowanka. Kompletne, łatwe w montażu wyposażenie zachęca młodych akwarystów do rozwijania swej pasji. Dziecko opiekując się własnym zwierzątkiem uczy się odpowiedzialności i systematyczności. Zestaw stanowi również idealną dekorację niewielkich pomieszczeń i pokojów dziecięcych.

 • Zestawy ALUDEKOR Kategoria: Zestawy ALUDEKOR Aquael	   Zestawy akwariowe ALUDEKOR zestaw aludekor Zestawy akwariowe ALUDEKOR łączą nowoczesność i elegancję z funkcjonalnością i, co najważniejsze, przystępną ceną. Składają się z tradycyjnych, prostopadłościennych zbiorników wyposażonych w wykonaną z trwałych listew aluminiowych ramkę nadającą całości solidny i jednocześnie nieco klasyczny wygląd. Zbiornik wieńczy pokrywa zbudowana z profili aluminiowych oraz płyt z tworzywa sztucznego. Zdobią ją listwy okleinowe nawiązujące kolorystyką do barwy dedykowanej do zestawu szafki. Dla wygody Klienta każdy zestaw akwariowy zawiera aż cztery rodzaje listew w kolorach czarnym, bukowym, wenge oraz olchowym. Przeznaczone są one do samodzielnego montowania w zależności od gustu i potrzeb użytkownika. Dodatkowym atutem pokrywy jest unikalna, niespotykana dotychczas klapka do karmienia ryb umożliwiająca łatwe i niekłopotliwe wykonywanie tej codziennej czynności.

  Zestawy ALUDEKOR Kategoria: Zestawy ALUDEKOR Aquael Zestawy akwariowe ALUDEKOR zestaw aludekor Zestawy akwariowe ALUDEKOR łączą nowoczesność i elegancję z funkcjonalnością i, co najważniejsze, przystępną ceną. Składają się z tradycyjnych, prostopadłościennych zbiorników wyposażonych w wykonaną z trwałych listew aluminiowych ramkę nadającą całości solidny i jednocześnie nieco klasyczny wygląd. Zbiornik wieńczy pokrywa zbudowana z profili aluminiowych oraz płyt z tworzywa sztucznego. Zdobią ją listwy okleinowe nawiązujące kolorystyką do barwy dedykowanej do zestawu szafki. Dla wygody Klienta każdy zestaw akwariowy zawiera aż cztery rodzaje listew w kolorach czarnym, bukowym, wenge oraz olchowym. Przeznaczone są one do samodzielnego montowania w zależności od gustu i potrzeb użytkownika. Dodatkowym atutem pokrywy jest unikalna, niespotykana dotychczas klapka do karmienia ryb umożliwiająca łatwe i niekłopotliwe wykonywanie tej codziennej czynności.

 • W ofercie AQUAEL pojawiły się nowe produkty – ekskluzywne zestawy akwariowe ASPECT w modnym kolorze dębu salina oraz w kolorze czarnym.Zestawy akwariowe ASPECT są przeznaczone do zakładania efektownych akwariów dekoracyjnych, roślinnych i naturalnych. Wyróżniają się unikalną kolorystyką i najwyższą jakością wykonania. Ich pokrywy zostały zbudowane z aluminium trwale pokrytego tworzywem o barwie bardzo modnego obecnie w meblarstwie dębu salina imitującego stare, eleganckie drewno lub tworzywem o barwie czarnej o fakturze słojów drewna. Dzięki temu świetnie komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Występują w szerokiej gamie rozmiarów (80, 100, 120 cm długości). Ich oświetlenie stanowią dwie energooszczędne belki z diodami LED.Istnieje możliwość jego prostej rozbudowy o trzeci i czwarty moduł typu LEDDY TUBE. To znaczna oszczędność pieniędzy zarówno na bieżących rachunkach za elektryczność(diody LED zużywają o połowę mniej energii niż analogiczne świetlówki) jaki na braku konieczności corocznej wymiany świetlówek (moduły LED mają znacznie dłuższą żywotność).

  W ofercie AQUAEL pojawiły się nowe produkty – ekskluzywne zestawy akwariowe ASPECT w modnym kolorze dębu salina oraz w kolorze czarnym.Zestawy akwariowe ASPECT są przeznaczone do zakładania efektownych akwariów dekoracyjnych, roślinnych i naturalnych. Wyróżniają się unikalną kolorystyką i najwyższą jakością wykonania. Ich pokrywy zostały zbudowane z aluminium trwale pokrytego tworzywem o barwie bardzo modnego obecnie w meblarstwie dębu salina imitującego stare, eleganckie drewno lub tworzywem o barwie czarnej o fakturze słojów drewna. Dzięki temu świetnie komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Występują w szerokiej gamie rozmiarów (80, 100, 120 cm długości). Ich oświetlenie stanowią dwie energooszczędne belki z diodami LED.Istnieje możliwość jego prostej rozbudowy o trzeci i czwarty moduł typu LEDDY TUBE. To znaczna oszczędność pieniędzy zarówno na bieżących rachunkach za elektryczność(diody LED zużywają o połowę mniej energii niż analogiczne świetlówki) jaki na braku konieczności corocznej wymiany świetlówek (moduły LED mają znacznie dłuższą żywotność).

 • Nowoczesne, oryginalne zestawy akwariowe o niespotykanych kształtach. Idealne jako uzupełnienie wystroju eleganckiego wnętrza. Starannie dobrane pokrywy wykonane ze zbrojonych profili z tworzywa sztucznego zapewniających im solidność i sztywność. Wmontowane zestawy oświetleniowe odporne na działanie wody. Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wygodny i funkcjonalny sposób otwierania pokrywy. W standardzie kilka różnych kształtów, kolorów i wielkości do wyboru. Każdy zestaw wyposażony jest w podstawkę w kolorze pokrywy. Starannie rozmieszczone otwory w obudowie pokrywy umożliwiają łatwą instalację urządzeń akwariowych. Ze względu na różne upodobania barwowe zestawy nie są wyposażone w świetlówki.Zestawy występują w czterech kolorach : buk,olcha,wenge, czarny.

  Nowoczesne, oryginalne zestawy akwariowe o niespotykanych kształtach. Idealne jako uzupełnienie wystroju eleganckiego wnętrza. Starannie dobrane pokrywy wykonane ze zbrojonych profili z tworzywa sztucznego zapewniających im solidność i sztywność. Wmontowane zestawy oświetleniowe odporne na działanie wody. Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wygodny i funkcjonalny sposób otwierania pokrywy. W standardzie kilka różnych kształtów, kolorów i wielkości do wyboru. Każdy zestaw wyposażony jest w podstawkę w kolorze pokrywy. Starannie rozmieszczone otwory w obudowie pokrywy umożliwiają łatwą instalację urządzeń akwariowych. Ze względu na różne upodobania barwowe zestawy nie są wyposażone w świetlówki.Zestawy występują w czterech kolorach : buk,olcha,wenge, czarny.

 • Zestawy SPHERE składają się z klasycznego zbiornika w kształcie kuli oraz wykonanej w trwałej technologii wtryskowej pokrywy. W pokrywie zainstalowany jest wydajny filtr przelewowy wyposażony w dwa koszyki filtracyjne. Zapewnia on skuteczną filtrację wody. W pokrywie znajduje się również automatyczna grzałka oraz nowoczesny, ledowy moduł oświetleniowy LEDDY TUBE SUNNY. Ten ostatni gwarantuje silne oświetlenie zużywając przy tym niewiele energii elektrycznej. Istnieje również możliwość zastąpienia go analogicznym modułem LEDDY TUBE PLANT, przystosowanym specjalnie do potrzeb roślin akwariowych.

  Zestawy SPHERE składają się z klasycznego zbiornika w kształcie kuli oraz wykonanej w trwałej technologii wtryskowej pokrywy. W pokrywie zainstalowany jest wydajny filtr przelewowy wyposażony w dwa koszyki filtracyjne. Zapewnia on skuteczną filtrację wody. W pokrywie znajduje się również automatyczna grzałka oraz nowoczesny, ledowy moduł oświetleniowy LEDDY TUBE SUNNY. Ten ostatni gwarantuje silne oświetlenie zużywając przy tym niewiele energii elektrycznej. Istnieje również możliwość zastąpienia go analogicznym modułem LEDDY TUBE PLANT, przystosowanym specjalnie do potrzeb roślin akwariowych.

 • W naszym sklepie dostępne są akwaria w każdym rozmiarze ze szkała standardowego FLOAT lub OPTI WHITE. Szkło OptiWhite należy do grupy szkieł optycznych-odżelazionych. Dzięki temu charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem przepuszczalności światła - 100% większym od standardowego szkła z którego klejone sa tradycyjne akwaria (float) i 70% większym od akwarium wykonanego ze szkła Guardian.

  W naszym sklepie dostępne są akwaria w każdym rozmiarze ze szkała standardowego FLOAT lub OPTI WHITE. Szkło OptiWhite należy do grupy szkieł optycznych-odżelazionych. Dzięki temu charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem przepuszczalności światła - 100% większym od standardowego szkła z którego klejone sa tradycyjne akwaria (float) i 70% większym od akwarium wykonanego ze szkła Guardian.

Wszystkie prezentowane zestawy akwariowe są dostępne w sprzedaży we wszystkich standardowych rozmiarach. Niektóre z zestawów posiadają wersję owalną.

Kontakt

Centrum Zoologiczno Wędkarskie

ul. Mireckiego 9 05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00

sobota 9.00 - 16.00

niedziela 10.30 - 15.00

25 758 89 20

25 785 70 62

centrumzoo@op.pl

CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net