gryzoń i królik

Zwierzęta:
Czy Twoje dziecko marzy o zwierzątku, które ma mięciutką sierść i nie może być to pies ani kot? A może po prostu chcecie posiadać piękną kawie domową albo szynszyle czy chomika? W naszym sklepie możesz obejrzeć wiele gatunków gryzoni i królików. Dostaniesz od nas ulotkę z listą dotyczącą wyprawki dla wybranego zwierzaka. Służymy zawsze dobrą radą i doświadczeniem w hodowli.

Karma:
W tym dziale znajdziecie karmy podstawowe oraz uzupełniające przeznaczone dla większości najpopularniejszych gryzoni zamieszkujących nasze mieszania. Możesz wybierać wśród mieszanek oraz karm granulowanych dla Twojego pupila Proponujemy także szeroki wybór dodatków - ziół, suszonych warzyw, owoców, kwiatów. Na deser żaden gryzoń nie pogardzi chrupiącą kolbą, ciasteczkiem lub innym smakołykiem.

- karma podstawowa
- kolby, przysmaki i inne

Witaminy i zioła:
Kostki solne i wapniowe, czyste lub z dodatkiem warzyw czy ziół są ważnym elementem diety królików oraz gryzoni. Doskonałym uzupełnieniem diety każdego z nich będą suszone zioła, kwiaty, warzywa oraz owoce. Naturalne, bogate w witaminy i mikroelementy przekąski, są chętnie jedzone przez naszych małych przyjaciół. Korzyścią z uzupełniania diety o te produkty jest niewątpliwie uzyskanie źródła łatwych do przyswojenia, naturalnych witamin i składników odżywczych.

Ściółka:
Odpowiednia ściółka stwarza złudzenie naturalnego środowiska. Pamiętaj o tym, że żadne   zwierzę w naturze nie żyje na szkle, plastiku czy papierze. Mądrze dobrana ściółka pozwala zwierzakowi prowadzić w większym stopniu naturalny tryb życia. Pozwala mu stąpać po znanym mu podłożu, a w razie potrzeby zakopać się w nim. Wchłania nieprzyjemny zapach i zanieczyszczenia.

Klatki:
Wybór klatki jest uzależniony nieodłącznie od wyboru przez Ciebie zwierzaka. Zależy to głównie od wielkości i trybu życia pupila. Ważne jest, aby klatka nie była za mała, a dystans między prętami nie ułatwiał ucieczki. Istotne jest to, czy klatka ma być bardziej pozioma jak dla królika czy pionowa jak dla szynszyli. Dowiedz się jakie mieszkanie musi mieć Twój nowy zwierzak.

Akcesoria:
Tutaj znajdziesz produkty, które pozwolą Twojemu zwierzakowi dobrze się bawić, odpowiednio zjeść i cieszyć się dobrze wyposażoną klatką.

- domki
- tunele
-hamaki
- karmidła, poidła
- miski
- zabawki
- preparaty czyszczące
- transportery

Kontakt

Centrum Zoologiczno Wędkarskie

ul. Mireckiego 9 05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00

sobota 9.00 - 16.00

niedziela 10.30 - 15.00

25 758 89 20

25 785 70 62

centrumzoo@op.pl

CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net