ptak

Zwierzęta:
Przyjdź do nas i obejrzyj, jak piękne posiadamy w ofercie ptaki. Olbrzymi wybór różnego ubarwienia papug falistych, zeberek czy kanarków pozwoli Ci wybrać coś dla siebie. Posłuchaj jak pięknie śpiewają. Zapraszamy do zabawy i rozmowy z naszymi własnymi pupilami: kakadu - Zuzią i żako - Lejlą.

Pokarmy:
W tym dziale znajdziecie karmy podstawowe oraz uzupełniające przeznaczone dla większości najpopularniejszych ptaków zamieszkujących nasze mieszania. Twoi pupile mogą wybierać wśród wielu rozmaitych mieszanek karm. Proponujemy także szeroki wybór dodatków - ziół, suszonych warzyw, owoców, kwiatów. Na deser żaden ptak nie pogardzi kolbą czy innym smakołykiem.

-karmy podstawowe
- kolby i inne
- witaminy i odżywki

Sepia czy wapno to podstawowe preparaty, które powinny być zwieszone w klatce każdego ptaka. Doskonałym uzupełnieniem diety będą suszone zioła, kwiaty, warzywa oraz owoce. Naturalne, bogate w witaminy i mikroelementy przekąski, są chętnie jedzone przez naszych małych przyjaciół. Korzyścią z uzupełniania diety o te produkty jest niewątpliwie uzyskanie źródła łatwych do przyswojenia, naturalnych witamin i składników odżywczych.

Klatki:
Wybór klatki jest uzależniony nieodłącznie od wyboru przez Ciebie zwierzaka. Zależy to głównie od gatunku pupila. Ważne jest aby klatka nie była przede wszystkim za mała więc przemyślmy ile ptaków ma ją zamieszkiwać. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Twojego pupila.

Akcesoria:
Tutaj znajdziesz produkty, które pozwolą Twojemu zwierzakowi dobrze się bawić, odpowiednio zjeść i cieszyć się cieszyć się dobrze wyposażoną klatką.
- zabawki
- karmidła
- baseny
- lęgówki
- inne

Dzikie ptaki:
Zadbaj o ptaki mieszkające nie tylko razem z Tobą, ale i obok Ciebie szczególnie zimą. Zapewnij im odpowiedni karmnik i mieszankę karm.

Kontakt

Centrum Zoologiczno Wędkarskie

ul. Mireckiego 9 05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00

sobota 9.00 - 16.00

niedziela 10.30 - 15.00

25 758 89 20

25 785 70 62

centrumzoo@op.pl

CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net